Serwis motocyklowy Ap-Moto szczyci się wysokiej klasy wyposażeniem technicznym:

Dysponujemy wyspecjalizowanym sprzętem diagnostycznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie określić rodzaj usterki i sprawnie ją usunąć. Nasi mechanicy przechodzą regularne szkolenia, których ukończenie potwierdzają liczne certyfikaty.

Oferujemy pełen zakres usług serwisowych regulacje, naprawy powypadkowe, naprawy mechaniczne, wymiany opon u wszystkich marek motocykli, skuterów i quadów.

Zapewniamy również transport oraz fachowe doradztwo przy zakupie motocykla.


Każdy szanujący się mechanik posiada własny zestaw narzędzi z którymi nie rostaje się nawet na moment.

Oprócz narzędzi standardowych, wyróżniamy też narzędzia „specjalistyczne”. Takie właśnie specjalistyczne narzędzia sygnowane logo Yamaha zawieszone na siedmu tablicach zdobią ściany naszego serwisu w Katowicach.

Oprócz wystroju, narzędzia przede wszystkim służa do szybkiej i bardzo skutecznej naprawy poszczególnych podzespołów motocykla.
Praktyka dowodzi, że w motocyklach Polaków zdarzają się cuda większe niż w Biblii, a o to – wydawało się – już naprawdę trudno.
Dzięki powyższym tablicom narzędziowym jesteśmy poradzić sobie nawet z takimi indywidualnymi przypadkami.

Zestaw zawiera specjalistyczne ściągacze, blokady, czujniki zegarowe do profesjonalnej naprawy każdego podzespołu motocykla – od zawieszenia aż po silnik.

Dzięki powyższemu zestawowi motocykle w Katowicach będziemy mogli naprawiać szybciej, efektywniej, nie tracąc przy tym przede wszystkim na jakości wykonywanych usług.

Bezpośredni kontakt z serwisem: serwis@ap-moto.pl