Na stronie tej, licznymi certyfikatami pragniemy potwierdzić nasze kompetencje, zaanagażowanie i kwestie indywidualnego podejścia do klienta i każdej usterki jego motocykla.

Poniżej prezentacja osiągnięć i certyfikatów, właściciela firmy Artur Pabis Motocykle, długoletniego pracownika dealerskiego serwisu Yamaha Katowice:

1. Certyfikat potwierdzający udział w kursie „z zakresu znajomości i umiejętności obsługi technicznej nowych modeli motocykli Yamaha”. Wydany przez Yamaha Motor Middle Europe – Oddział w Polsce. (seminarium techniczne 2009)

2. Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu technicznym organizowanym przez firmę NGK

3. Certyfikat ukończenia kursu „Oleje motocyklowe ELF Moto” wydany przez Total Polska sp. z o.o. przy współpracy z Inter Cars

4. Certyfikat ukończenia szkolenia „zastosowanie części i akcesoriów motocyklowych marki TRW-Lucas” wydany przez TRW Autmotive Aftermarket

5. Certyfikat ukończenia szkolenia „skuteczna obsługa klienta w serwisie – moduł 2 – srebrny” zorganizowanego przez Yamaha Motor Middle Europe B.V (sp. z o.o.) – oddział w Polsce.

6. Certyfikat ukończenia szkolenia „skuteczna obsługa klienta w serwisie” zorganizowanego przez Yamaha Motor Middle Europe B.V (sp. z o.o.) – oddział w Polsce.

7. Zaświadczenie ukończenia szkolenia „szkoła serwisu moto dla serwisantów” zorganizowanego przez Yamaha Motor Middle Europe B.V (sp. z o.o.) – oddział w Polsce.

8. Licencja techniczna Yamaha

9. Autoryzowany punkt sprzedaży produktów MOTUL